19 Nisan 2012 Perşembe

Ev'deki Değişiklikler

Evet evdeki mobilyalar yenileniyor. Aşağıdaki mobilyaları İKEA'dan almadık. Size çok yakın zamanda kocanın yaptığı divanı anlatmıştım. İşte bunlar kocanın projelerinin devamı. Hızını alamadı. Yabancı bloglarda insanların evlerini nasıl başdan yarattıklarına çok özenirdim. Ama benim bu konudaki yeteneğim sıfırın da altında.

Üstteki çocukların masa ve sandalyeleri. Artık üstü yazılıp çizilmekten görünmüyordu. Önce bunları boyadı nasıl tamamen yeni gibi değil mi?Bu bankı kapının girişine yaptı. Evet evet başdan kesip biçerek elleriyle yaptı. Altını da ayakkabılık gibi kullanacağız. Hatta sepetler var gözümün önünde.


Bu sonuncusu yapım aşamasında. Kendisi bir yatak. Ece'nin yatağı olacak. Eğer Ela bırakırsa içinde yatacak kızım. Hal böyle olunca eline bir liste vermek üzereyim. Bakalım önümüzdeki günler neler değişicek evimizde.11 yorum:

Burcu dedi ki...

Waaaauuuuuvvvvv.... Sipariş alıyor musunuz??? Ellerine sağlık...

yadigar olam dedi ki...

Süper valla.Her eve lazım :)

cuckan dedi ki...

muhteşem coca!!! çok şanslısınız kızlar!!

Nilhan - Küçük Mucizem dedi ki...

eşin marangozluktan anlıyor mu? çünkü çok ustaca eserler ortaya çıkarıyor? ee çalışma alanı da varsa bence de dolapşara kadar gider bu yenilenme işleri :)

Eko Anne dedi ki...

Anlıyor tabii, Anlamadan yapılır mı? Ela'ya ahşapdan bisiklet bile yapmıştı zamanında.

DağlarKızı dedi ki...

way beaaa, hiper yetenekli karı-coca...

helal!

çiğdem dedi ki...

süpermiş valla ellerine sağlık

sinemalptug dedi ki...

çook güzel olmuş ellrine sağlık

nohut oda dedi ki...

tebrıkler ! ınsanın bır hobısı olması ne guzel..

suinci dedi ki...

komsu olsaydık bizede ilham getirseydiniz özenseydik size sonra eşlerimiz ortaklasa değişiklikler yapsaydııııı bizede acil lazım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Didem dedi ki...

Walla harika hepsi esracim, gule gule kullanin..